Transport osób zmarłych

Transport osób w Polsce

Jednym z ważnych elementów ceremonii pogrzebowej jest godny przewóz Osoby Zmarłej. Posiadamy eleganckie i przystosowane do tego typu przewozów karawany, które są prowadzone przez naszych doświadczonych kierowców. Zapewniamy całodobowy transport Zmarłych do naszej chłodni z domów rodzinnych, domów opieki, szpitali i hospicjów. Na Państwa zlecenie przywieziemy osobę zmarłą z każdego miejsca w Polsce oraz zagwarantujemy profesjonalną obsługę. Zadbamy także o wszystkie niezbędne dokumenty wspomagając rodzinę we wszelkich sprawach organizacyjnych, związanych z pogrzebem.
Nasza firma pozostaje do Państwa dyspozycji bez względu na miejsce, w którym nastąpił zgon lub miejsce pochówku. Na życzenie Rodziny Zmarłego troszczymy się również o przejazd gości. W tym celu współpracujemy z firmami zajmującymi się przewozem osób. Zakład pogrzebowy Acheron zapewnia też dowiezienie księdza do miejsca pochówku oraz odwiezienie go po ceremonii. Zajmujemy się również transportem z krajów Unii Europejskiej i Ukrainy.

Transport za granicą

Z największą starannością zorganizujemy transport zmarłego i pomożemy w dopełnieniu wszystkich formalności oraz uzyskaniu dokumentów: np. zezwolenia na sprowadzenie ciała z zagranicy.

Z należytą uwagą i czcią zrealizujemy przewóz osoby zmarłej do Polski, we wskazane przez rodzinę miejsce.